Η εσωτερική δομή και οργάνωση της Capital Markets Experts A.E., βασίζεται σε τρεις πυλώνες,
οι οποίοι συνεργάζονται και αλληλοσυμπληρώνονται, ανάλογα με τις ανάγκες του κάθε project.
Οι πυλώνες αυτοί είναι :
- η Διεύθυνση Χρηματιστηριακών Υπηρεσιών, η οποία καλύπτει τις υπηρεσίες που σχετίζονται με τις εισαγωγές εταιρειών στα χρηματιστήρια, στα οποία η Εταιρεία μας είτε λειτουργεί απευθείας ως Εξουσιοδοτημένος Σύμβουλος (Ρουμανία, Κύπρος), είτε μέσω affiliated εταιρειών (Ελλάδα, Πολωνία, Βουλγαρία).
- η Διεύθυνση του Corporate, η οποία καλύπτει κάθε εταιρική ανάγκη και τέλος
- η Διεύθυνση Φορο-λογιστικού σχεδιασμού, στην οποία συμπεριλαμβάνονται οι σχεδιασμοί και οι ανάλογες υπηρεσίες Οικονομικής Μηχανικής τόσο σε εθνικό, όσο και σε διεθνές επίπεδο. Συνολικά, το Οργανόγραμμα της Εταιρείας μας παρουσιάζεται παρακάτω:
![organograma](https://camex.gr/wp-content/uploads/2024/02/Screenshot-2024-02-27-at-6.18.10 PM.png)
![case](https://camex.gr/wp-content/uploads/2017/01/case-4.jpg)